ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО МЕНЕ КРАЩЕ


Мене звати Владлен, і я фотограф з Києва з 9-річним досвідом. Моя любов до фотографії почалася з непереборної пристрасті до розповідання справжніх історій про людей.

Мій фотографічний стиль надихнутий кінематографічними образами з вінтажним після смаком. Я вірю, що фотографії повинні бути більшими, ніж просто зображеннями - вони повинні захоплювати, розповідати історію , передавати живі емоції та унікальність кожного моменту.

Закоханість у свою дівчину принесла в мою роботу нову перспективу, дозволяючи мені бачити людей по-особливому. Кохання, почуття та довіра - це ключові теми, які виходять на передній план у моїх фотографіях.

Також я насолоджуюся моментами спілкування з людьми, бачачи їх справжніми й неповторними.

Творчість привела мене з маленького містечка Бахмач, що знаходиться в Чернігівській області, до Києва, де я знайшов нові джерела натхнення та розширив свої можливості.Запрошую вас на захоплюючу подорож у світ моєї фотографії.Дякую, що відвідали мій сайт. Нехай ваші спогади стануть живими й справжніми завдяки моїм фотографіям. Буду радий співпраці з вами й створенню незабутніх зображень, що залишаться з вами назавжди.

Підпишись на мій інстаграм

@vladlen_lysenko